+90 252 480 08 21   Rezervasyon Çalışma Saatleri 09:00 - 00:00

Odalar

Standart Oda

Standart Oda

Palm Garden Gümbet Hotel'in Standart odaları en fazla 3 yetişkin ve 1 çocuk şeklinde konaklamalara uygundur. Oturma Alan, Duşakabin / WC, Seramik Zemin, Duman Dedektörü, Fransız Balkon, Gardırop, Split Klima, Uydu Bağlantılı TV, Saç Kurutma Makinesi, Oda Servisi, Kasa* , Minibar* , Telefon*,  * ile belirtilen hizmetler ücretlidir.


Aile Odası

Aile Odası

Palm Garden Gümbet Hotel'in Aile odaları çocuklu aileler için uygundur. Aile odaları toplam 2 odadan oluşmaktadır. Oda içerisinde en fazla 5 yetişkin konaklayabilmektedir. Oturma Alanı, Duşakabin / WC, Seramik Zemin, Duman Dedektörü, Fransız Balkon, Gardırop, Split Klima, Uydu Bağlantılı TV, Saç Kurutma Makinesi, Oda Servisi* , Kasa* , Minibar*, Telefon* * ile belirtilen hizmetler ücretlidir.


Ekonomik Oda

Ekonomik Oda

Palm Garden Gümbet Hotel'in Ekonomik odaları en fazla 3 yetişkin şeklinde konaklamalara uygundur ve binanın arka cephesine bakmaktadır. Oturma Alan, Duşakabin / WC, Seramik Zemin, Duman Dedektörü, Fransız Balkon, Gardırop, Split Klima, Uydu Bağlantılı TV, Saç Kurutma Makinesi, Oda Servisi, Kasa* , Minibar* , Telefon*,  * ile belirtilen hizmetler ücretlidir.


Telefonunuzu bırakın,
Sizi arayalım.